czwartek, 22 sierpnia 2013

Konkurs... Konkurs ... Konkurs

Witam,
tym razem bez biżuteryjnych fotek, ale za to z miłą niespodzianką. Dla osób tu zaglądających, komentujących i kontaktujących się ze mną we wszelaki sposób mam prezencik do rozdania. Dla osoby, która wygra konkurs mam do wyboru pierścionek, bądź wsuwkę do włosów. Modelinowy motyw na biżuterii, do wyboru do koloru :) Nic nie narzucam. W miarę możliwości wykonam, co dusza zwycięzcy zapragnie :) a zwycięzcę podam po zakończeniu konkursu i skontaktuję się z nim w celu uzgodnienia motywu.
A teraz szczegóły. Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Wstawić u siebie na blogu baner, który znajduje się pod postami na stopce po lewej stronie. Podać link strony, na której znajduje się baner.
2. Osoby nie mające bloga mogą poniższy baner udostępnić na swojej tablicy na facebooku a do mnie przesłać meila zawierającego zrzut ekranu z udostępnionym banerem. Dodatkowo proszę o polubienie mojej strony na facebooku :) https://www.facebook.com/Cudawianki
3. Proszę również o dołączenie do obserwatorów i śledzenie na bieżąco moich postów, bo to pierwszy, ale na pewno nie ostatni konkurs :)
4. Wszystkie osoby proszę także o pozostawienie komentarza pod tym postem, który zawierał będzie informacje o formie udostępnienia i wasze meile do kontaktu w razie wygranej :)

Konkurs kończy się 1 września o godzinie 00.00 :) Wyniki podam w ciągu następnych dwóch dni po zakończeniu konkursidła  :)


Serdecznie wszystkich zapraszam :)
 
Miłego wieczora :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz