poniedziałek, 16 września 2013

Misiowe opowieści...

Witajcie :) jak ostatnio obiecywałam dziś druga odsłona misiowych kolczyków. Miś pewnie trochę mniej znany, ale zapewne również bardzo lubiany... przynajmniej przeze mnie :) - Miś Koralgol w postaci kolczyków wkrętów.
Piszecie do mnie z prośbą o konkretne wymiary biżuterii, która prezentowana jest na blogu. Od teraz zawsze pod zdjęciami nowej biżuterii będzie krótki, ale szczegółowy opis wszelkich możliwych wymiarów i rodzajów materiałów użytych do biżu. Podobają mi się Wasze maile z prośbami oraz radami na temat zmian na blogu, dlatego też proszę każdego, kto ma jakieś uwagi o to aby zgłosił się do mnie a na pewno wezmę to pod uwagę. Chcę aby blog był prosty i bardzo przejrzysty :) Proszę Was również o komentarze pod nową biżu, nie tylko te ochy i achy ale również wszelkie rodzaje krytyki, które podpowiedzą mi, co mam zmienić w biżu aby Wam się bardziej podobała :)
A teraz bohater dzisiejszego posta - Miś Koralgol :)

 
Kolczyki wkręty z motywem Misia Koralgola. Średnica podstawy kolczyka około 1,2 cm, uszy misia poszerzają kolczyk do 1,6 cm. Podstawa kolczyka metalowa w kolorze starego złota z zatyczką, mordki misia wykonane z masy termoutwardzalnej FIMO.

4 komentarze:

 1. Przecudowne :D nie mam nic do zarzucenia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy tworzysz jeszcze takie misie? :)

   Usuń
 2. Pewnie, że tworzę, tylko w tej chwili blog opanowało cukierkowe szaleństwo. Misie i bajkowe postacie pojawią się jeszcze nie raz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przejrzysty, ciekawy post! dobrze mi się go czytało.
  wpadłam przypadkiem - zostaję na dłużej!

  zapraszam do mnie. będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub dołączenia do obserwatorów. dopiero zaczynam :)
  by-mandyrainbow.blogspot.com
  *obserwacja=obserwacja (tylko przypomnij mi o sobie w komentarzu)
  miłego dnia. ;3

  OdpowiedzUsuń