poniedziałek, 10 lutego 2014

Może zegarek :P

Kochani szaleje - już drugi post dziś :) a to dlatego, że dostaje od Was pytania odnośnie zegarków. Czy można zakupić u mnie zegarek z zawieszką lub zawieszkami przez siebie wybranymi. A więc do tej pory nie można było ale czego się dla klientów nie robi :) Poniżej przedstawiam Wam wersje zegarków, które możecie u mnie zamówić. Każdy zegarek pokazany jest w jednym kolorze ale większość z nich dostępna jest w kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony, jasny brązowy, ciemny brązowy. Jeśli jesteście chętni piszcie. Zbieram zamówienia na zegarki przez najbliższy czas. Dajcie znać znajomym :) może oni będą chętni. Koszty jak na zegarek niewielkie - zapewniam warto :)

Jeśli ktoś będzie chętny proszę o informację mailową odnośnie wzoru i koloru zegarka. Sprawdzę czy wybrany kolor jest dostępny. Jeśli tak ustalimy jeszcze wzór zawieszki/zawieszek, wtedy będę mogła podać dokładną cenę i zabrać się do pracy :)

Tym razem miłego wieczora kochani :)

3 komentarze:

  1. Hej robisz przepiękne prace dlatego nominowałam Cie do wyróżnienia Liebster Blog Award. Miło mi będzie jeżeli weźmiesz udział w zabawie:) pozdrawiam http://tocopodpowiadawyobraznia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie piękne!
    Żałuję, że od dawna nie noszę zegarków.

    OdpowiedzUsuń