środa, 16 października 2013

Halloweenowo ...

Witajcie :) dawno mnie nie było a to dlatego, że mój przeuprzejmy piekarnik zrobił bum i padł na amen. Czekam z niecierpliwością na nowy, co już dawno miało nastąpić, jednak przedłuża się niemiłosiernie. Musiałam skorzystać z pomocy siostry i pomęczyć troszkę jej piekarnik :) ale za to efektów jest mnóstwo i do czasu przybycia nowego domowego nabytku mam w zanadrzu milion fotek nowej biżuterii i drobnych dodatków :)
Dziś jak tytuł głosi na blogu halloweenowo :) zatem przedstawiam Wam Dyniową Panienkę i jej Dyniowego Chłopca :) Oboje pod postacią breloczków do kluczy, bądź jak kto woli ozdób torebek, plecaków itp.

 
Dyniowa Panienka - długość całkowita breloczka 12 cm. Panieneczka wykonana z masy termoutwardzalnej fimo, łańcuszek, zapięcie i kocia zawieszka posrebrzane, plastikowe koraliki. Dyniowa Panienka posiada ruchome nóżki :)
 
 
Dyniowy Chłopiec - długość całkowita breloczka 13,5 cm. Chłopiec wykonany z masy termoutwardzalnej fimo, łańcuszek, zapięcie i zawieszki metalowe w kolorze starego złota, koraliki plastikowe. Dyniowy Chłopiec posiada ruchowe nóżki :)
 
 
 
 

1 komentarz:

  1. Romantyczna para w wersji strachu ;) są przeurocze na swój sposób ;) pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń